АНОНС! 17-й День Європи в Україні

foto: Чеський центр Київ

foto: Чеський центр Київ

17-19 травня в Києві відзначатимуть 17-й День Європи в Україні. У відзначенні Дня Європи в Україні візьмуть участь 20 посольств країн-членів ЄС. Про це на прес-конференції в Укрінформі повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради Роман Лелюк.

“17-19 травня в місті відбудеться День Європи, який пройде в новому форматі — в тісній взаємодії з П’ятим Міжнародним фестивалем мистецтв Anne de Kyiv Fest. Це інформаційний, театрально-видовищний та освітній проект, спрямований на популяризацію історії України-Руси в контексті нерозривного контакту, політичної і культурної взаємодії нашої країни з Європою”, – сказав директор департаменту.

Церемонія відкриття Днів Європи відбудеться 18 травня о 13 годині на Михайлівській площі. Представляти свої країни зголосилися 20 посольств. Локації посольств з різними заходами розпочнуть роботу зранку суботи біля будівлі Міністерства закордонних справ на Михайлівській площі.

Цього року до Днів Європи в Україні долучилися посольства Німеччини, Австрії, Франції, Бельгії, Кіпру, Естонії, Латвії, Литви, Фінляндії, Швеції, Данії, Польщі, Угорщини, Чехії, Словаччини, Словенії, Хорватії, Великої Британії, Представництво ЄС в Україні, а також Чорногорія, яка є кандидатом на членство в ЄС.

Посольства представлять інформацію про свої країни, на головній сцені будуть виступати творчі колективи різних країн.

Джерело: Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архіви
Категорії