Україна та Словаччина обговорили питання відновлення роботи аеропорту «Ужгород»

Україна і Словаччина домовилися пришвидшити підготовчі процедури для підписання угоди, яка б відновила повноцінну роботу аеропорту “Ужгород”. Про це йшлося під час зустрічі міністра інфраструктури Владислава Криклія з послом Словаччини в Україні Мареком Шафіном, повідомляє Економічна правда з посиланням на прес-службу Мінінфраструктури.

Злітна смуга ужгородського летовища закінчується на кордоні зі Словаччиною: літаки злітають і заходять на посадку через повітряний простір Словаччини.

“Для повноцінної роботи аеропорту “Ужгород” необхідно укласти міжурядову угоду між Україною та Словацькою Республікою. Угода має визначити умови використання визначеної частини повітряного простору Словаччини у зв’язку з наданням послуг щодо обслуговування повітряного руху визначеним українським провайдером аеронавігаційних послуг у міжнародному аеропорту “Ужгород”, – розповіли у Мінінфраструктури.

Криклій запропонував, щоб положення цієї угоди тимчасово застосовувались ще до її повноцінного підписання і літаки, які використовують аеропорт Ужгорода, могли користуватися повітряним простором Словаччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архіви
Категорії