Словаччина ввела надзвичайну ситуацію через коронавірус

Уряд Словаччини через загрозу поширення епідемії Cоvid-19 увів надзвичайну ситуацію по всій території країни з 12 березня. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на офіційний сайт словацького уряду.

У словацькому уряді пояснили, що метою цього кроку є «створення умов для прийняття необхідних заходів з обмеження поширення коронавірусу і зменшення наслідків для громадського здоров’я на території країни».

Як повідомляв Укрінформ, станом на 11 березня 2020 року в Словаччині зафіксовано 10 випадків захворювання вірусом Cоvid-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архіви
Категорії