Еміне Джапарова зустрілася з українською громадою Словаччини

Мушка Юрій, Надзвичайний і Повноважний Посол України, Еміне Джапарова, Перша заступниця Міністра закордонних справ України, фото Посольства України у СР

У рамках візиту до Братислави Перша заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова зустрілася з українською громадою Словаччини, про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Посольства України у СР. У ході зустрічі Еміне Джапарова розповіла про свою участь у роботі 15-го Міжнародного форуму з питань безпеки «GLOBSEC», у рамках якого, вперше, за ініціативи української сторони, вдалося організувати окрему «кримську панель».

Перша заступниця також повідомила про відкриття на полях «GLOBSEC» фотовиставки «Окупований Крим в об’єктиві фотографів, що зазнають переслідувань». Обговорила з представниками української громади Словаччини питання забезпечення їхніх прав в Словацькій Республіці, ситуацію з українською освітою, зокрема, українським шкільництвом. Закликала не стояти осторонь політичних процесів, які відбуваються в Україні, активно долучатися до заходів держави, Світового Конгресу Українців з висвітлення агресивних дій Росії, протидії фейковій інформаційній пропаганді проти України. Поспілкувалася зі словацькими журналістами, дала інтерв`ю газеті «DennikN» про актуальну ситуацію в Криму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архіви
Категорії