Словаччина ввела надзвичайну ситуацію через коронавірус

Уряд Словаччини через загрозу поширення епідемії Cоvid-19 увів надзвичайну ситуацію по всій території країни з 12 березня. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на офіційний сайт словацького уряду.
У словацькому уряді пояснили, що метою цього кроку є «створення умов для прийняття необхідних заходів з обмеження поширення коронавірусу і зменшення наслідків для громадського здоров’я на території країни».
Як повідомляв Укрінформ, станом на 11 березня 2020 року в Словаччині зафіксовано 10 випадків захворювання вірусом Cоvid-19.
Архіви
Категорії
Залишити відповідь