година

У Словаччині вводять комендантську годину

foto: Koronavírus Slovensko 2020

У Словаччині з 24 жовтня до 1 листопада на тлі пандемії Covid-19 вводиться комендантська година (з 1:00 до 5:00). На період комендантської години, громадянам заборонено залишати домівки, за винятком відвідування роботи, місць тестування, продовольчих магазинів, поліклінік, аптек, а також родичів. Рішення про введення обмежень на тлі різкого зростання кількості хворих коронавірусом ухвалив центральний кризовий штаб Словацької Республіки. Про це заявив прем’єр-міністр Словаччини Ігор Матовіч, пише словацький вебресурс My Novohrad.

Continue reading
Архіви
Категорії