спецслужба

Вішали, розстрілювали і кидали за ґрати: що коїла комуністична спецслужба ŠtB у Чехословаччині

Після того, як 1945 року радянські війська остаточно зайшли на територію Чехословаччини, витіснивши нацистів – в Празі з’явилася своя спецслужба StB або Служба Державної безпеки Чехословаччини. Мешканці країни не здогадувалися, що скинувши кайдани нацистського режиму, спецура швидко переодягне їх у комуністичний. В країні у найкращих традиціях Кремля почалися переслідування і знищення незгодних. Більше у матеріалі Фахрудін Шарафмал на 24tv.ua.


Архіви
Категорії