На велосипеді через усю Словаччину

Photo: mukachevo.net

У Пряшівському краї створюють паломницький веломаршрут. Пряшівський самоврядний край виділив на цей рік 820 тисяч євро на проєкти з розвитку велосипедного транспорту та велосипедного туризму. Про це повідомляє інформаційний ресурс Mukachevo.net.

Зокрема за ці кошти буде придбано земельні ділянки, а також розроблені нові проєкти велосипедних маршрутів.

Скоро велосипедисти вже зможуть безперешкодно доїхати від міста Пряшів до Сабінова. У планах – створення веломаршруту, що має паломницьке значення, а Високі Татри та національний парк Словацький Рай також будуть з’язані велосипедними доріжками.

Проєкт – це частина велотраси EUROVELO11, якою можна буде перетнути всю Словаччину – від кордону з Угорщиною до кордону з Польщею.

У майбутньому можна буде дістатися велосипедом з півдня Греції, через Північну Македонію, Румунію, Угорщину, Словаччину, Польщу до країн Прибалтики, а далі рухатися вже у Фінляндії аж до крайньої північної точки у Лапландії.

EUROVEL — європейська мережа велосипедних трас, проєкт Європейської Федерації Велосипедистів, що має на меті будівництво 15-ти довгих велосипедних маршрутів, які пролягають через всю Європу. Сукупна довжина цих доріг становить понад 90 000 км, з яких 20 000 км вже існує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архіви
Категорії