АНОНС! 3 липня відбудеться online-зустріч з Марією Модровіч

Марія Модровіч, рhoto: МАЧ-2021

Другою словацькою гостею фестивалю Місяць авторських читань буде молода авторка Марія Модровіч. Зустріч відбудеться 3 липня online на Фейсбук-сторінці МАЧ о 20:00.

Коротко про авторку

Марія Модровіч/Mária Modrovich народилася в 1977 році в Братиславі. Вивчала маркетингові комунікації та іноземну філологію на факультеті мистецтв Університету Коменського в Братиславі. Кілька років жила в США, звідки регулярно писала есеї, натхненні її сприйняттям Америки та Нью-Йорка. Її добірка з десяти текстів «Flešbek» була номінована на Премію Європейського Союзу з літератури 2019 року. В ній вона пише про життєві зміни та очікування середовища в часі  материнства.

Авторка чотирьох прозових книг («Lu & Mira», «Tichý režim»), «Rozhovor s členkou kultu», остання з яких – «Rozhovor s členkou kultu» є захоплюючою історією жінок, які вирішили об’єднатися навколо колись зіркового співака. Чому вони залишили своїх чоловіків, родини та дім, чому обміняли своє звичайне життя на ізольоване існування в лісі? Амбітний журналіст і покинута дочка спробують дізнатись більше.

Детальніше ознайомитися з програмою МАЧ-2021 можна на сайті фестивалю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архіви
Категорії