АНОНС! 4 липня відбудеться online-зустріч з Іванною Ґібовою

Іванна Ґібова, photo: МАЧ-2021

Оскільки почесною гостею цьогорічного фестивалю Місяць авторських читань стала Словаччина, то третьою словацькою письменницею буде Іванна Ґібова. Online-зустріч з авторкою відбудеться 4 липня на Фейсбук-сторінці МАЧ о 20:00.

Іванна Ґібова про творчість

Важко сказати, чи була би я менш критичною до своєї роботи, якби не вивчала літературознавство. Я думаю, що здатність до саморефлексії в письмі, а також певні сумніви щодо власної роботи є, як правило, досить важливими, і в моєму випадку критика власних текстів не має прямого зв’язку з тим, що я вивчала, а радше з моїм природнім “налаштуванням”. /джерело LIC

Коротко про авторку

Іванна Ґібова народилася в 1985 році в Прешові, де згодом вивчала словацьку мову та літературу. Привернула увагу своєю дебютною збіркою оповідань «Usadenina», рукопис якої переміг у конкурсі «Дебют 2011», а після публікації також в опитуванні «Дебют року». Її новела «Borderlinebola» стала зразком для однойменної постановки  Театру Stoka та празького Necroteatro.  Обидві її останні книги також були номіновані на премію «Anasoft litera». Її книжки перекладено німецькою, чеською мовами. Нова книга «Еklektik Bastardspaja» поєднує жанр збірки оповідань з коміксом, який намалювала сама авторка. З притаманною авторці дистанцією та цинічним гумором «Еklektik Bastardspaja» розповідає про її розчарування, самореалізацію, надмірну вагу, старіння, працю в корпораціях та самотнє життя у тридцять років.

Детальніше ознайомитися з програмою МАЧ-2021 можна на сайті фестивалю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архіви
Категорії