АНОНС! Словацький театр Jokai відвідає фестиваль “Золотий лев”

Photo: golden-lion.com.ua

У 2021 році Міжнародний театральний фестиваль “Золотий лев” відбудеться з 1 по 8 жовтня. Львів перетвориться на велику театральну сцену. Вистави відбуватимуться у театрах Львова та на площах, зокрема в Дворику Львівської Ратуші. Цього року на фестиваль завітають Театр Petofi (м. Шопрон, Угорщина) спільно з театром Jokai (м. Комарно, Словаччина) з виставою «Емігранти» С.Мрожек в постановці А.Патакі.

Вистава «Емігранти» відбудеться 3 жовтня о 16.00 в театрі “Воскресіння” (м.Львів, пл.ген.Григоренка, 5)

Кількість місць обмежена – вистава відбудеться в малому залі театру “Воскресіння”.

«Емігранти» – одна з найвідоміших п’єс польської драматургії. У ній автор сміливо говорить про те, що за звичай намагаються тримати в таємниці. Тема свободи, сім’ї та справжніх людських страхів стають головними у бесідах двох чоловіків-емігрантів, які через різні обставини змушені разом мешкати у невеличкій кімнаті – комірчині під сходами. Сьогодні вони разом зустрічають Новий рік. Один з них інтелігент, політичний біженець, що мріє написати книгу про свободу, а інший – простий робітник, який приїхав на заробітки.

Два абсолютно різні світогляди, дві протилежні життєві позиції, два таких несхожих характери. На сцені – відверті розмови, ідейні конфлікти, а відтак розуміння сутності свободи, закону та розумного суспільства.

Детальніше ознайомитися з програмою фестивалю “Золотий лев” можна на офіційному сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архіви
Категорії