Гірськолижні центри Дольного Кубіна (Словаччина)

razvan-chisu-623792-unsplashПропонуємо вашій увазі коротенький огляд лижних центрів району Дольний Кубін, який славиться гірськолижним туризмом. Даємо найголовнішу для лижників інформацію про гори, траси та посилання на офіційні веб-сторінки центрів, де ви дізнаєтеся про вартість квитків на витяги, житло та інші сервіси. На кожному сайті є веб-камери, які працюють в режимі реального часу.

Трохи  історії

Дольний Кубін вперше згадано 1314 року як невелике ремісничо-хліборобське поселення. 1604 року Дольний Кубін спалили гайдуки. 1632 року Дольний Кубін став містом.

1683 року в Дольному Кубині ненадовго зупинилося військо союзника — польського короля Яна III Собеського, який вів свої війська до Відня. Проте перебування дружнього війська мало для Дольного Кубина жахливі наслідки — місто було розграбовано.

1712 року Дольний Кубін став центром Орави (історичної області в Словаччині).

Сьогодні Дольний Кубін славиться гірськолижним туризмом. Пропоную вашій увазі чотири комплекси.

Центр Козінєц (Kozinec)

Гірськолижний центр Козінєц знаходиться за 10 км від села Зазріва на північному схилі гори Козінєц  на висоті 995 м над рівнем моря. Два витяги здатні перевезти 1400 лижників, за годину витягне вас на вершину гори. Є три траси: складна, середньої складності та легка. Загальна довжина траси 5 км. Чорна (складна) траса цього центру займає 6 місце серед найстрімкіших трас Словаччини. Характеристики чорної траси: довжина 750 м, висота 265 м, нахил 35%.

kozinec

http://www.ski-kozinec.sk

Лижний парк Кубінська Голя (Kubínska hoľa)

Цей парк знаходиться за 24 км від села Зазріва. Загальна довжина трас – 14 км. Парк розташований на горі Оравська Маґура (Oravská Magura) і є одним з найпопулярніших центрів зимового спорту в Словаччині. Висота гори над рівнем моря – 1 396 м. Лижний парк Кубінська Голя  – найсучасніший лижний центр із широким спектром лижних трас і витягів (перевозить 9000 лижників за годину).

В парку є центри прокату лижного спорядження, лижні школи, ресторани, готелі, будиночки.

kubinska_hola_lyziarske_stredisko_mapa_vleky

www.kubinska.sk

Гірськолижний комплекс Вратна (VRÁTNA free time zone)

Завдяки своїй тривалій діяльності в Словаччині гірськолижний комплекс Вратна вважається одним з найстаріших словацьких лижних центрів. Комплекс Вратна розташований у самому серці Національного парку Мала Фатра, за 3 км від села Тєрхова і за 10 км від села Зазріва. До комплексу  Вратна входить три гори: Paseky, Poludňový Grúň a Chleb – висота над рівнем моря від 600 до 1 709 м.  Paseky – ідеальне місце для родин з дітьми, а Poludňový Grúň і Chleb – для вправних лижників, сновбордистів і просто для всіх фанатів зимового спорту.

Зокрема Chleb – чорна траса, яка займає перше місце серед найстрімкіших лижних трас Словаччини. Її характеристики: довжина 650 м, висота 264 м, нахил 41%. Цей схил називають Veterná. Ще один схил цієї траси – Oštiepková Mulda – його довжина 700 м, висота 264 м, нахил 38%.  Траса Poludňový Grúň також для екстремалів: має схил Čierna довжина якого 750 м, висота 256 м, нахил 34%.

vratna-1

http://www.vratna.sk

Центр Ski Gavurky

Центр Ski Gavurky знаходиться в центрі села Тєрхова (Terchová). Тут передовсім буде добре родинам із дітьми. Висота схилу 350 м, підйом здійснюється за допомогою бугелю.

http://www.skigavurky.sk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архіви
Категорії